AEZ

Grubumuzun, güvenilir ve hesaplı markası olan AEZ, son derece geniş bir müşteri kitlesine hitap etmekte olup geniş ve bol çeşitli koleksiyonu ile müşterilere ekonomik çözümler sunmaktadır.

AEZ, Akar Grubun Müşteri kitlesi olarak alt segmente hitap eder fiyat ve miktar odaklı satış stratejisi üzerine kurulmuştur.

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu pazarında güçlü bir konuma sahip AEZ, hızlı bir şekilde büyüyen Ortadoğu pazarına da hitap etmektedir

COMO PRIMA

Como Prima markası, Akar Group’un uzun yıllara dayanan tasarım ve yaklaşımını yansıtan en üst düzey kreasyonudur.

İtalyan “gustosu” ile Türk zanaatinin kusursuz harmanı olan Como Prima kullanıldığı mekanlara ayrıcalıklı bir değer katmakla kalmayıp müşterilerine hak ettikleri prestiji en yüksek notada sunar.

Como prima sektörde ürün kalitesi , tasarım anlayışı , müşteri kitlesi ve fiyatlandırma olarak en üst segmente hitap etmektedir.

BERLONI

Grubumuzun, Şık ve dinamik markası Berloni, gerek tasarımı gerekse kalitesi ile birçok ülkede orta segment müşterilerin 1 numaralı perde tercihi olmuştur.

Bugün 20’ye yakın ülkede Berloni markalı perdeler tüketicilerle buluşmakta ve Akar Group’un sanatsal yaklaşımını sunmaktadır.

Berloni, sergilendiği mekânlara ayrıcalık katan ve tasarım serileri ile fark yaratan bir perde markası olup, Akar Grubun kalite ve estetik anlayışının en önemli göstergelerinden biridir.

Bizden Haberler

HAYALİNİZDEKİ TASARIMI YAPALIM

@Akar Group

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın

Alışveriş Sepeti