EVTEKS 2019

EVTEKS 2019

Koleksiyonumuzu kendi topraklarımızda sergilemek bize her zaman gurur verdi, veriyor… Evteks ülkemizdeki en büyük ve gelişmiş ev tekstili fuarlarının başında geliyor.
Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük iki fuarından biri olan İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS) kapılarını geçen yıl ziyaretçi rekoru ile kapatmıştı. Ev tekstili sektörüne ilişkin binlerce ürünün sergilendiği EVTEKS’i aralarında ABD, Almanya, İran, Rusya, Ukrayna, İngiltere, Kanada, Suudi Arabistan, Sibirya, Çin, Hindistan, İtalya, İspanya, Yunanistan’ın da olduğu 120 ülkeden 50 bin 193 yabancı ev tekstili alıcısı ziyaret etti. Böylece fuar, yabancı ziyaretçi rakamında  %20’lik bir artış sağlayarak bir rekora daha imza attı.
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) desteği ile organize edilen fuara geçen yıl toplamda 135 bin 158 ziyaretçi ilgi gösterdi.
Ev tekstili sektöründeki son gelişmelerin sergilendiği EVTEKS Fuarı’nda, trend ve modaya yön veren ürünler ziyaretçiler tarafından her yıl yoğun ilgi görüyor. Biz de bu sene orada olmaktan ve sizinle buluşuyor olmaktan gurur duyacağız. 23 – 27 Nisan’da CNR Expo’da görüşmek üzere.

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın

Alışveriş Sepeti